KAIP TAI VEIKIA ? •  1. Mokyklos mokiniai, grupės ar komandos nariai, norintys dalyvauti projekte „Versli klasė“, turi iškelti sau tikslą: ką klasė (grupė ar komanda) nori nuveikti? Koks yra tikslas? Žinodami savo konkretų tikslą apskaičiuosite, kokios sumos jums reikia. Mūsų internetinėje svetainėje www.versliklase.lt įkelta skaičiuoklė padės jums suskaičiuoti, kiek saldumynų reikia parduoti, kad surinktumėte reikiamą sumą.

 • 2. Klasė (grupė ar komanda) gali dalyvauti tik tuomet, kai turi atsakingą asmenį, ne jaunesnį nei 18 metų. Tai gali būti grupės vadovas ar vienas iš dalyvių šeimos narių. Rinkite jį atsakingai, nes jis bus atsakingas už visos klasės pinigus.

 • 3. Atsakingasis grupės asmuo vykdo registraciją tinklalapyje www.versliklase.lt/registruok klasę , pateikia visus privalomus duomenis. UAB „Versli klasė“ patvirtinus registraciją, išsiunčiamas klasės (grupės) kodas, su kuriuo dalyviai jungsis prie JUNKIS PRIE KLASĖS skilties. Suvedę grupės kodą ir kitus duomenis būsite prijungti prie bendros sistemos. Kiekvienas dalyvis, nurodęs savo el. pašto adresą, gaus nuorodą, pagal kurią automatiškai bus prijungtas prie  sistemos.

 • 4. Gavus visus duomenis, vienas iš „Versli klasė“ komandos narių su atsakinguoju asmeniu susisieks nurodytu telefonu. 

 • 5. Nurodytu adresu išsiunčiamas informacinis paketas su katalogais. Juose aprašyta, kaip viskas veikia,  kataloguose vaikams yra pateikiamas saldainių asortimentas su aprašymais.

 • 6. Gavus katalogus prasideda vaikų dalyvavimas projekte. Kiekvienas dalyvis pasiima po vieną arba du katalogus ir keliauja pas draugus, tėvus ar giminaičius. Kataloguose pateiktas asortimentas su prekių aprašymais ir nuotraukomis, todėl bus lengva išsirinkti patinkančius saldainius. BŪTINAI papasakokite  apie savo tikslą, trokštamą kelionę ar inventorių. Pristatykite savo idėjas. Papasakokite apie produktą, jo kokybę bei skonį. Pristatykite „Versli klasė“ projektą. Bendraukite! Kurkite ir gyvendinkite idėjas, nes tik tai padės jums surinkti pinigų klasei, grupei ar komandai.

 • 7. Katalogo paskutiniame lape yra lentelė su saldainių pavadinimais. Joje žymėkite perkančio žmogaus vardą, pavardę ir kokių bei kokį kiekį saldainių jis nori įsigyti. Tai yra atmintinė jums, kad gavę saldainius žinotumėte kas, kiek ir kokių saldainių norėjo įsigyti. Prisijunkite prie bendros klasės sistemos per nuorodą, kurią gavote el. paštu: paspaudę ant jos pasieksite savo užsakymo puslapį, kuriame ir registruosite savo užsakymus. Rekomenduojame atnaujinti užsakymus, pildyti po kiekvienos  dėžutės – taip išsaugosite informaciją, jei netyčia prarastumėte užsakymų lapus. Pildydami savo užsakymo duomenis prisijungę prie klasės sistemos, žinosite užsakymo dydį ir asortimentą.

 • 8. Užsakymo laiką nusistatote jūs, tačiau rekomenduojamas laikas yra nuo 2 iki 4 savaičių. Taip neprarasite entuziazmo siekdami savo tikslo.

 • 9. Vykdydamas galutinį klasės (grupės ar komandos) užsakymą atsakingasis asmuo surenka užsakymų lapų šakneles (jos yra užsakymo lapo apačioje ), užpildo ir patikrina visus užsakymus. Jei užsakymas teisingas, atsakingasis asmuo jį išsiunčia mums.

 • 10. UAB „Versli klasė“ gavusi jūsų užsakymą jį ima vykdyti iš karto.

 • 11. Užsakytas saldainių kiekis atkeliaus jūsų nurodytu adresu. Kartu su saldainiais siunčiama ir sąskaita faktūra atsakingajam asmeniui jo nurodytu el. paštu.

 • 12. Vaikai gavę prekes jas atidžiai išsidalija. Naudokitės užsakymų lapais, kuriuose surašyti parduotų saldainių pavadinimai ir jų kiekiai. Jei kyla klausimų dėl pristatytos produkcijos, susisiekite su mumis telefonu +37060615283 arba info@versliklase.lt. LABAI SVARBU NEPAMIRŠTI, KAD SALDAINIAI YRA MAISTO PRODUKTAS, TODĖL JŲ LAIKYMO SĄLYGOS TURI BŪTI TINKAMOS. SALDAINIAI NEGALI BŪTI LAIKOMI ANT ŽEMĖS, DRĖGNOSE PATALPOSE. LAIKYMO TEMPERATŪRA 15 – 21 oC.

 • 13. Saldainius pristatykite juos užsisakiusiems asmenims. Už saldainius atsiskaitoma tik prekei pasiekus užsakovą. Atsiskaitoma internetu. Paraginkite atsiskaityti mokėti naudojantis internetinėmis programėlėmis, tokiomis kaip SMART ID, mobiliosios programėlės, arba internetiniu pavedimu klasės, grupės ar komandos atsakingajam asmeniui.

 • 14. Atsakingasis asmuo gavęs visus pinigus apmoka gautą sąskaitą faktūra. Apmokėjimo laikas 10 dienų. Sąskaita yra 30% mažesnė nei surinkta pinigų. Taip likusi suma lieka jūsų klasei, grupei ar komandai.