dažnai užduodami klausimai

 1. Ar yra nustatytas privalomas parduodamų produktų kiekis?
Ne, privalomo parduodamų produktų kiekio nėra. Jūs uždirbate 30% nuo vienos produkto pakuotės. Nemokamas pristatymas nuo 35vnt., dėžučių. Jūs patys nuspręsite, kokį kiekį parduosite.

2. Ar turime sumokėti dalį pinigų iš anksto?
Ne, pradinis informacinis paketas yra nemokamas. Gavę surinktų produktų užsakymą, išsiųsime sąskaitą faktūrą, kurią reikia apmokėti per 10 dienų. Todėl jūs turite spėti laiku išdalyti prekes ir gauti pinigus iš pirkėjo prieš apmokant sąskaitą faktūrą.

3.Kas gali atstovauti mūsų klasei (grupei, komandai)?
Kontaktinis (atsakingas) asmuo yra žmogus, kuris bus atsakingas už klasės (grupės, komandos) užsakymo pateikimą ir sąskaitos apmokėjimą. Atsakingas asmuo turi būti ne jaunesnis nei 18 metų.

4. Kiek laiko trunka užsakymo rinkimas?
Jūs patys nuspręsite, kiek jums reikia laiko jūsų pasirinktam produktų kiekiui surinkti. Mes rekomenduojame apie 3 savaites, kad aktyviai dalyvautumėte projekte.

5. Kokie  argumentai yra tinkami naudoti?
Geras pristatymas yra itin svarbus norint surinkti daugiau užsakymų. Pirkėjams būtina žinoti, kas yra „Versli klasė“ ar kokie siūlomi Šiaulių „Rūta“ saldainiai.
Pateikiame pagrindinius paaiškinimus, kurie pravers kalbantis su potencialiais pirkėjais:
a) Įsigydami šią produkciją paremia jūsų klasę (grupę, komandą).
B) Papasakokite apie savo tikslą: mokyklos kelionė, kelionė laimėti taurę ar  įsigyti sporto įrangą.
C) Tai populiarūs ir skanūs produktai.
D) Produktai yra gražiai supakuoti, todėl tinka dovanoti.
E) Tiesioginis pristatymas.

6. Ką daryti, jei gavau užsakymą dar kelioms saldainių dėžutėms, tačiau galutinis užsakymas jau išsiųstas, nes pardavimo laikotarpis baigėsi?
Jei gavote klausimų dėl saldainių įsigijimo jau pateikę užsakymą, susisiekite su grupės atsakingu asmeniu ir informuokite jį apie saldainių poreikį. Galbūt vadovas dar nepateikė galutinio užsakymo ir galės jį papildyti.

7. Ar galime patys nuspręsti, kurią dieną ir kelintą valandą bus pristatoma produkcija?
Taip, jūs patys nuspręsite, kurią dieną ir kur bus pristatytas siuntinys. Dėl valandos tikslumo pažadėti negalime. Mes galime pristatyti į mokyklą, sporto salę, įmonę ar į namus.
Geriausia dėl pristatymo vietos ir laiko susitarti iš anksto.

8. Kur galima sužinoti produktų sudėtį?
Produktų sudėtį rasite mūsų tinklapyje prie atitinkamų produktų, taip pat sudėtis bus nurodyta ant pakuočių.

9. Ką daryti, jei pirkėjas nepatenkintas pirkiniu?
Jei pirkėjas nori išsakyti nuomonę apie produktus ar pristatymą, jis turi susisiekti su mumis el. paštu versli.klase@gmail.com arba telefonu +370 60615283. 


10. Kur kreiptis, jei noriu įsigyti produktų ir paremti klasę?
Norėdami įsigyti saldumynų ir paremti klasę (grupę, komandą), susisiekite su mumis, ir mes surasime, kas renka saldainių užsakymą jūsų mieste. Taip galėsite susisiekti su klase (grupe, komanda) ir paremdami jų tikslą įsigysite saldainių.

11. Kaip aš gausiu prisijungimo prie „Mano puslapio“ duomenis?
Užsisakę pradinį paketą elektroniniu paštu gausite prisijungimo duomenis. Paspaudę ant nuorodos atsidursite „Mano puslapio“ paskyroje. Registruodamiesi  teisingai nurodykite savo duomenis ir prisijungimo kodai bus atsiųsti į jūsų el.paštą. 

12. Ar būtina atsijungti nuo „Mano puslapio“?
Ne, galite atsijungti arba neatsijungti. Atsijungus nuo paskyros jums kaskart norint prie jos prisijungti reikės iš naujo suvesti prisijungimo duomenis, kurie buvo atsiųsti į el. paštą.

13. Ką daryti, jei neberandu prisijungimo duomenų?
Jei ištrynėte el. laišką su prisijungimo duomenimis, susisiekite su mumis, ir mes jums išsiųsime naujus prisijungimo duomenis.

14. Ar galiu prisijungęs pakeisti datą?
Taip, jūs kaip atsakingas asmuo turite teisę keisti datą: jūs patys nuspręsite, kada pradėsite ir kada baigsite dalyvavimą ''Versli klasė''projekte. 

15. Ar aš kaip atsakingas asmuo galiu prijungti naują dalyvį prie sistemos „Mano puslapis“?
Taip, jūs kaip atsakingas asmuo pats sprendžiate, ką prijungti prie „Mano puslapio“ sistemos.

16. Ar projekto dalyviai mato kiekvieno dalyvio užsakymo apimtis?
Ne, dalyviai nemato kitų dalyvių duomenų, kol klasė (grupė, komanda) pateikia galutinį užsakymą.

17. Ar projekto dalyviai mato, kad aš išsiunčiau  galutinį užsakymą „Versli klasė“?
Taip, visi dalyviai gauna el. laišką su galutinio užsakymo duomenimis. Projekto dalyviai taipat mato sistemoje „Mano puslapis“ ,kad užsakymas išsiųstas.

18. Kaip aš sužinosiu apie paskutinės dienos užsakymo rinkimą?
Klasės (grupės, komandos) atsakingas asmuo „Mano puslapyje“ yra nurodęs datą, kada užsakymo rinkimai prasidėjo ir kada baigiasi. Taip pat datas „nuo ... iki...“ pasižymi patys dalyviai ant užsakymo katalogų su užsakymo lapu. Jei pamiršote datas užsirašyti, paklauskite atsakingo asmens.